«

»

Kwi 28 2017

Wydrukuj to Wpis

LICEUM? TECHNIKUM? SZKOŁA BRANŻOWA? CO WYBRAĆ?

z wizyta w szkołach srednich    24 i 25 kwietnia br.trzecioklasiści odwiedzili szkoły ponadgimnazjalne znajdujące się w naszym mieście. W poniedziałek wraz z wychowawcami udali się do I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza, a we wtorek do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego. Gimnazjaliści zwiedzili budynki szkół, zapoznali się z bazą dydaktyczną, rozmawiali z uczniami i nauczycielami. W obu placówkach poznali bogatą ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny. Uczestniczyli w interesujących zajęciach, a w „Kochanowskim” obejrzeli krótki spektakl, który w humorystyczny sposób opowiadał o codziennym życiu ucznia. Gromkimi brawami uczniowie naszej szkoły podziękowali za serdeczne przyjęcie, wyczerpujące informacje na temat możliwości, jakie otwierają się przed gimnazjalistami po wyborze szkoły czy klasy. Były to niezwykłe wizyty, które na pewno ułatwią trzecioklasistom wybór przyszłej szkoły.

Trzecioklasiści, życzymy trafnych decyzji!

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T.Święcicka