«

»

Cze 22 2017

Wydrukuj to Wpis

KONCERT ZESPOŁU DOBROGOST BAND W SOKOŁOWIE PODLASKIM

1221   1 czerwca br. w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert uczniów Ogniska Muzycznego. Wystąpili młodzi pianiści, którzy zaprezentowali znane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. Podczas tegorocznej edycji jako gość specjalny wystąpił zespół wokalno-instrumentalny Dobrogost Band z Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie,FOTO>>> który zaprezentował utwory:  „Tak bardzo się starałem”, „The Pink Panther”, „The Entertainer”, „Pozwolił nam los”, „Ale to już było”, „Jesteś lekiem na całe zło” i na bis „Dni których nie znamy”. Zespół nagrodzony został gromkimi brawami.
Skład zespołu:
Ewa Kowieska-Aguilar IIA – klarnet/śpiew
Aleksandra Maksymowicz IIIB – trąbka
Julia Giers IIIB – baryton
Bartosz Jarosiewicz IIC – gitara akustyczna
Krzysztof  Rumocki IIIB – perkusja
Sylwia Pachnik IC – gitara klasyczna
Karolina Leszczyńska IIIB – gitara klasyczna
Jakub Marchela IIC – tamburyn
Pani Emilia Polkowska – śpiew
Pan Piotr Bartnik – akordeon, tuba
Pan Michał Soszka – pianino

Michał Soszka

Zatwierdziła: T.Święcicka