«

»

Lip 03 2017

Wydrukuj to Wpis

TALENT I CIĘŻKA PRACA

10.lecie_wegrowskiej_orkiestry   30 czerwca br. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się jubileuszowy koncert z okazji dziesięciolecia istnienia Miejskiej Orkiestry Dętej w Węgrowie. Licznie zgromadzeni słuchacze wysłuchali utworów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Koncert rozpoczął „Polonez kontuszowy”, następnie muzycy wykonali między innymi nastrojową balladę Leonarda Cohena „Hallelujah”, utwór z repertuaru The Beatles „When I’m 64”, skoczną „ Polkę koncertową na klarnet” czy wesołą składankę „ Disney Favorites”. Wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  Członkami orkiestry są nauczyciele pracujący w naszej szkole: p. Aleksandra Wołyniec i p. Piotr Bartnik, absolwenci naszego gimnazjum: Julia Giers, Aleksandra Maksymowicz, Konrad Gryczan oraz uczennice: Ewa Kowieska-Aguilar i Weronika Ksionek.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i pięknych jubileuszy!  FOTO>>>