«

»

Wrz 26 2017

Wydrukuj to Wpis

SPOTKANIE Z PATRONEM NASZEJ SZKOŁY

DSC_865119 i 21 br. nasi najmłodsi uczniowie z pierwszych klas uczestniczyli w zajęciach, które pozwoliły im poznać patrona naszej szkoły, Jana Dobrogosta Krasińskiego. Pierwszoklasistów na spotkanie z patronem zabrali przedstawiciele pocztu sztandarowego: Bartosz Jarosiewicz z 3c oraz Paulina Kowalczyk i Julia Siuchta z 3b. Młodzież w strojach z epoki Dobrogosta przybliżyła najmłodszym kolegom  postać naszego patrona. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat postaci J.D. Krasińskiego. W czasie spotkania uczniowie mieli okazję podziwiać i przymierzyć elementy stroju szlacheckiego. Na niecodziennej lekcji historii była obecna p. Teresa Święcicka, dyrektor naszej szkoły. Gimnazjaliści przygotowywali się do poprowadzenia zajęć pod kierunkiem  nauczyciela historii, p. Pawła Marcheli.

Paweł Marchela
Zatwierdziła: T. Święcicka