«

»

Paź 05 2017

Wydrukuj to Wpis

NA PRZEŁAJ I Z PAŁECZKA SZTAFETOWĄ

Przełaje201726 września nad Zalewem w Węgrowie odbyły się biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewczęta i chłopcy. Gabriela Szcześnik z 3d zajęła II miejsce. Opiekunami zawodników byli: p. Mariusz Sandurski i p. Maciej Kucharczyk.
29 września również w Węgrowie nad Zalewem uczniowie rywalizowali w konkurencji biegi sztafetowe. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas gimnazjalnych i uczniowie siódmej klasy szkoły podstawowej. Drużyna chłopców: Patryk Kąkol i Mikołaj Kałuski z 3d, Mateusz Rudaś i Dominik Koseła z 2c, Dawid Ardej i Jakub Wielądek z 2a, Marcin Włoga z 2d, Adrian Gajowniczek i Paweł Piechowicz z 7a, Filip Dmowski i Jakub Koseła z 7c zajęła czwarte miejsce. Opiekę nad zawodnikami sprawował p. Mariusz Sandurski. foto>>>

Gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów!

Zofia Bagińska, Klaudia Bronisz z 2b
Zatwierdziła: T.Święcicka