ZABAWA W TEATR

DSC_9088   W ostatnim dniu października, Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, uczniowie klasy IV a zaprezentowali pierwszoklasistom przedstawienie pt. „Przepraszam, smoku”. Zrealizowali je na podstawie utworu W. Badalskiej o przygodzie niezwykle grzecznego rycerza, któremu udało się uprzejmością pokonać groźnego potwora. Czwartoklasiści wykonali scenografię według własnego pomysłu, przygotowali ciekawe kostiumy i rekwizyty. W spektaklu udział wzięli: Aleksandra Boruc, Mikołaj Gago, Marcelina Klimas, Dawid Michalak, Adrian Ruciński, Zuzanna Rybak, Anna Słowik, Julia Turowska, Stanisław Wrzosek  i Weronika Zalewska. Pierwszoklasiści nagrodzili brawami teatralny debiut uczniów czwartej klasy i obiecali, że zrewanżują się zaproszeniem na własne przedstawienie. FOTO>>>

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T.Święcicka