DZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI

DZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI   28 listopada uczniowie klas 7c i 7a wraz z wychowawczyniami i panią pedagog wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Najpierw odwiedzili Escape Room. Tam w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach (tzw. pokojach zagadek) w pięcioosobowych grupach musieli rozwiązywać szereg zagadek logicznych, otwierać tajne skrytki, odkrywać ukryte pomieszczenia, uruchamiać różnego rodzaju urządzenia. Wszystkie te działania prowadziły do finału zabawy, czyli wyjścia z zamkniętego pokoju. To była wspaniała emocjonująca przygoda! Następnie siódmoklasiści udali się do Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzeli film pt. „ Niewidzialny wszechświat”. Dzięki nowoczesnym projektorom na kilkadziesiąt minut przenieśli się do najodleglejszych zakątków kosmosu. Następnie uczniowie pojechali do Hangaru 646. Tam pod opieką trenerów można było rozładować emocje na trampolinach i ogromnej powietrznej poduszce. Wszyscy świetnie się bawili, skacząc, pokonując przeszkody, grając w zbijaka. Dzień pełen wrażeń minął bardzo szybko!

Olga Myszkowska,7c
Zatwierdziła: T.Święcicka