WARSZAWĘ DA SIĘ LUBIĆ…

IMG_20171120_144710   20.11.2017r. uczniowie klas 2C,2D i 3B wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem naszego wyjazdu był parku trampolin „Hangar 646”. Pod opieką instruktora miło i aktywnie spędziliśmy czas.
Następnie w manufakturze E.Wedla poznaliśmy historię czekolady. Wzięliśmy również udział w warsztatach, podczas których każdy dekorował czekoladowy torcik. Po zakończeniu pracy otrzymaliśmy słodkie upominki. FOTO>>>

Ostatnim punktem wycieczki była „Niewidzialna wystawa”. W nieprzeniknionych ciemnościach poruszaliśmy się po miejscach,w których bywamy na co dzień. Wywarło to na nas ogromne wrażenie. Nikt z nas nie sądził, że życie niewidomego jest aż takie trudne.
Wycieczka wszystkim bardzo się podobała i mamy nadzieję, że następne będą równie ciekawe.
Izabela Czarnocka kl.2c
Magdalena Piasecka kl.2c