Archiwum dzienne: 5 grudnia 2017

SŁODKIE SPOTKANIE Z PSZCZELARSTWEM I KSIĄŻKĄ O PSZCZOŁACH

spotkanie z pszczelarstwem

29.11. 2017 r. na lekcji języka polskiego naszą klasę odwiedził pszczelarz – pan Michał Słowik. Gość  przedstawił  ciekawostki z życia pszczół, pokazał przenośny ul oraz narzędzia potrzebne w pracy pszczelarzom. Podczas spotkania pani bibliotekarka Edyta Wysokińska opowiedziała nam o nowej książce Piotra Sochy poświęconej pszczołom.

Kontynuuj czytanie »

WARSZTATY MEDIALNE W FILMOTECE NARODOWEJ W WARSZAWIE

warsztaty w filmotece narodowej

24 listopada br. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z paniami  Marzeną Wołynko i Edytą Wysokińską wzięła udział w warsztatach medialnych w Filmotece Narodowej w Warszawie. Tematem zajęć było projektowanie plakatów filmowych. Po ciekawym wykładzie uczniowie samodzielnie tworzyli plakaty ulubionych filmów, korzystając z programu Piktochart.

Kontynuuj czytanie »

SZKOLNY KONKURS AZBUKA

azbuka-konkurs-j.rosyjski

W poniedziałek 18 grudnia br. odbędzie się szkolny konkurs AZBUKA. Zapraszamy uczniów siódmych klas uczących się języka rosyjskiego. Zgłoszenia do piątku 15 grudnia br. przyjmuje p. E. Jaskulska. REGULAMIN>>>