JEST TAKI DZIEŃ, GDY JESTEŚMY WSZYSCY RAZEM…

DSC_0668  Już od poniedziałku w naszej szkole panował radosny nastrój. Świątecznie udekorowane sale lekcyjne, świąteczne przeboje rozbrzmiewające podczas przerw, gorączkowe przygotowania do klasowych spotkań wigilijnych tworzyły niezapomnianą, pogodną, pełną życzliwości atmosferę. Ukoronowaniem szkolnych obchodów Bożego Narodzenia był koncert kolęd przygotowany pod kierunkiem p. Michała Soszki. 19 grudnia w holu naszej szkoły cała społeczność szkolna wysłuchała najpiękniejszych polskich pieśni o Bożym Narodzeniu w wykonaniu zespołu Dobrogost Band, chóru i solistek.  FOTO>>>Wykonawcy zachęcali uczniów do wspólnego kolędowania. Młodzież poddała się świątecznej atmosferze i w całej szkole rozbrzmiały piękne polskie kolędy i pastorałki. Na zakończenie bożonarodzeniowego spotkania głos zabrała pani dyrektor, która złożyła pracownikom szkoły, uczniom oraz ich rodzicom zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Następnie pani Lidia Siuchta, przewodnicząca rady rodziców życzyła zebranym wspaniałych świąt i ofiarowała wieniec bożonarodzeniowy do udekorowania wejściowych drzwi.

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T.Święcicka